Guangxi Ligong Machinery Co.,Ltd
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : CICI XIONG

Numer telefonu : +86-18276858173

WhatsApp : +8618276858173

Free call
Guangxi Ligong Machinery Co.,Ltd

 

LGMC --- MASZYNY SERWISOWE, SERWISUJ ŚWIAT

  • Guangxi Ligong Machinery Co.,Ltd
  • Guangxi Ligong Machinery Co.,Ltd
  • Guangxi Ligong Machinery Co.,Ltd
  • Guangxi Ligong Machinery Co.,Ltd
Szczegóły firmy:
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Dystrybutor / Hurtownik, Agent, Eksporter, Firma Handlowa, Sprzedawca, Inny
marki: LGMC Ilość pracowników: 20~100
Coroczne wyprzedaże: 2000000-3000000 Rok założenia: 2017
pc Export: 80% - 90%
Wycieczka po fabryce > Kontrola jakości >
Wprowadzenie

Guangxi Ligong Machinery Co., Ltd.

 

Specjalizujemy się w badaniach i rozwoju, produkcji i sprzedaży części zamiennych do ładowarek, koparek, równiarek, walców drogowych, wózków widłowych i maszyn do układania nawierzchni.
Firma koncentruje się na dostarczaniu oryginalnych części o wysokiej jakości i niskiej cenie, aby zaspokoić wymagania różnych klientów.Poprzez swój rozwój firma nawiązała stałą współpracę z dystrybutorami części maszyn budowlanych w kraju i za granicą.Nasze produkty są eksportowane na rynki Azji Południowo-Wschodniej, Rosji, Brazylii, Peru, Nigerii i innych krajów i regionów.Dzięki szybkiej dostawie, doskonałemu systemowi wyceny i szybkiej metodzie dostawy firma może rozwiązać problem na czas, aby obniżyć koszty maszyn ustąpienie.Opierając się na rzetelnej działalności i odpowiedzialności za terminowe rozwiązanie problemu, firma zyskuje duże uznanie wśród klientów branży maszyn budowlanych.mamy nadzieję, że uda nam się zbudować z Tobą sytuację korzystną dla wszystkich.

 

Historia

W 2017r, LGMC została założona w mieście Liuzhou.

 

W 2017rpowstał nasz dział handlowy, magazyn, dział zakupów, a my wykonujemy swoje obowiązki i stajemy się coraz bardziej profesjonalni.

 

W 2017r, LGMC wziął udział w 2017 Beijing Construction Machinery Exhibition.

 

W 2018rminikoparka, mini ładowarka kołowa, mini walec drogowy, równiarka samojezdna, silnik, przekładnia i części zamienne do wszystkich maszyn inżynieryjnych itp. stają się naszymi głównymi produktami.

 

W 2018r, LGMC wziął udział w targach Shanghai Bauma 2018 i Brazil M&T EXPO 2018.

 

W 2019r, LGMC wziął udział w Germany Bauma 2019 MUNICH.

Usługa

Nasza firma stała się nowoczesnym przedsiębiorstwem posiadającym niezależne możliwości badawcze i projektowe oraz wyjątkową konkurencyjność rynkową.

Od momentu powstania w 2017 roku do tej pory eksportowało ponad 120 krajów i regionów.Nasza firma ma profesjonalny zespół techniczny, kompletny system numerów części i potężną bibliotekę systemu obrazu, aby zapewnić klientom dokładne i wysokiej klasy produkty.Aby pomóc klientom w rozwiązywaniu problemów, nasza firma służy każdemu klientowi w celu „stworzenia sytuacji korzystnej dla wszystkich”.Mamy też kompleksową obsługę posprzedażną.

 

W przypadku części zamiennych: Postaramy się jak najlepiej dotrzymać terminu dostawy klienta.Przed dostawą musimy po kolei zweryfikować numer części i zdjęcia produktów, aby upewnić się, że klienci mogą otrzymać towar wysokiej jakości i odpowiedniej ilości.

Nasz zespół

LGMCposiada wysokiej jakości podstawowy zespół zarządzający i doświadczony zespół techniczny.Od momentu powstania nasza firma przyjmuje jako standard rozwijanie międzynarodowych talentów i ma doskonałe zalety platformy, aby zjednoczyć grupę elit biznesowych.Ich wysiłki sprawiły, że firma szybko się rozwijała i stale ulepszała międzynarodowe profesjonalne części mechaniczne, pozwalając klientom zaufać i wybrać nasz doskonały zespół.

Contact Us

Chiny Guangxi Ligong Machinery Co.,Ltd profil firmy 0


Guangxi Ligong Machinery Co., Ltd.

 

Chiny Guangxi Ligong Machinery Co.,Ltd profil firmy 1Dodaj: NR 3 Ruilong Road, LiuZhou City, Chiny

Chiny Guangxi Ligong Machinery Co.,Ltd profil firmy 2Tel: 0086 0772 255 6171

Chiny Guangxi Ligong Machinery Co.,Ltd profil firmy 3Numer telefonu / WhatsAppp 0086 18276858173

Chiny Guangxi Ligong Machinery Co.,Ltd profil firmy 4Skype / Wechat: hungtutu

Chiny Guangxi Ligong Machinery Co.,Ltd profil firmy 5E-mail: parts@lgmcloader.com

export@lgmcloader.com

yuki@lgmcloader.com

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość